DESIGNOVÉ A REKLAMNÍ POLEPY VOZIDEL

Navrhneme vám stylový reklamní či designový polep Vašeho vozu. Změna barvy je pro nás hračka!

DESIGNOVÉ A REKLAMNÍ POLEPY VOZIDEL

Navrhneme vám stylový reklamní či designový polep Vašeho vozu. Změna barvy je pro nás hračka!

ČÍM VÁS POLEP AUTA NADCHNE?

BUDETE BUDIT POZORNOST

Pomocí designových a tuning polepů se odlišíte od ostatních vozů a budete budit pozornost.

ZÍSKÁTE NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Získáte dobře viditelnou reklamu, která s vámi bude cestovat a přivede nové zákazníky

ZVIDITELNÍTE SVOU FIRMU

Sjednotíte design firemních vozů, zviditelníte svou firmu a zvýšíte její prestiž.

CHCETE JINOU BARVU VOZU?

Pomocí polepu je změna barvy hračka. A když vás opět omrzí, snadno ji změníme na jinou.

DŮVODY PROČ POLEP AUTA

Máte ve firmě 4 bílá auta a můžete výhodně koupit červené? Žádný problém. Barvu auta změníme polepem a doplníme o krásnou reklamu. A k tomu ještě ušetříte oproti lakování.

Všechna firemní vozidla budou vypadat stylově, profesionálně, a upoutáte tím pozornost zákazníků. Investice do polepu se vám brzy vrátí v podobě nových platících zákazníků.

Všude, kudy projedete, nebo kde zaparkujete, oslovujete mraky lidí a potenciálních zákazníků.

Propagujte se legálně na parkovištích obchodních center, nebo na ulici.

Před vrácením, nebo prodejem vozu, z něj šetrně odstraníme všechny polepy.

Vůz zůstane nejen bez polepu, ale i bez zbytků lepidel. Karosérii navíc rozleštíme, takže po polepu nezůstane jediná stopa.

UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

SLEDUJTE NÁS NA SÍTÍCH

NÁVRH POLEPU AUTA

Vytvoříme pro Vás návrh polepu. Snažíme se maximálně dodržet vaši představu. Pokud představu nemáte, design vymyslíme za vás. Návrh vám promítneme na 3D modelu auta.

Máte vlastní návrh polepu a chcete jen technickou realizaci? Žádný problém. Dodaná data před realizací sami zkontrolujeme, a poté se pustíme do výroby.

Chcete spíše elegantní, nebo poutavý či vyzývavý vzhled vozu? Umíme obojí!

NOVINKA

Flexishield

Spojení dvou různých světů jednou instalací, jedním krokem. Design a ochrana bez kompromisů!

Představujeme Vám revoluční řadu produktů Cosmetic PPF, která přináší neuvěřitelnou kombinaci nejmodernějších výrobních postupů, dlouhodobých zkušeností s materiály PVC a TPU, a to vše s cílem poskytnout vám absolutní špičku v oblasti ochrany a designu vašeho vozu.

FlexiShield Cosmetic PPF otevírá brány mezi dvěma světy aplikace fólií na vozidla – klasickým “car wrap”, který se zaměřuje na změnu designu a barvy automobilu, a světem ochranných fólií PPF z materiálu TPU (termoplastický polyuretan).

Díky této inovativní patentované technologii můžeme nabídnout PPF ve více než 50ti barevných variantách pro proměnu designu a barvy vašeho vozu, aniž byste museli obětovat kvalitu či ochranné vlastnosti. FlexiShield Cosmetic PPF nabízí schopnost samoregenerace, hydrofobitu, mechanickou odolnost a mnoho dalšího.
A co ještě více? FlexiShield Cosmetic PPF se instaluje suchou metodou! Žádná voda, aplikační kapaliny či roztoky nejsou potřeba. Speciálně navržená struktura lepidla umožňuje stejně snadnou instalaci jako u standardních wrap PVC fólií.
Celkově tak dostáváte bezkonkurenční produkt, jehož proces instalace je mnohem rychlejší než u konkurenčních barevných PPF fólií aplikovaných mokrou metodou. Cena výsledné instalace je navíc mnohem nižší než při použití PVC fólií pro změnu barvy s následnou mokrou aplikací PPF a samozřejmě také s mnohem lepší dlouhodobou životností.

Tímto způsobem se vyhnete potenciálním dlouhodobým problémům spojeným s nestabilitou aplikovaných vrstev materiálů, které by mohly způsobit selhání jednoho z nich kvůli chemicky dané rozdílné tepelné roztažnosti. FlexiShield Cosmetic PPF tedy představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají dokonalost ve světě ochrany a designu automobilů!

Více na oficiálních stránkách: FlexiShield

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

Cenovou nabídku pro vás připravíme na základě vaší poptávky. Výsledné řešení můžeme přizpůsobit vašemu rozpočtu. Využijte k polepu také tónování autoskel a ochranu laku a získejte zvýhodněnou cenu.

Používáme pouze kvalitní fólie od předních světových výrobců.

Oracal
avery dennison
Hexis
3m
Inozetek
Flexishield
Oracal
avery dennison
Hexis
3m
Inozetek
Flexishield

Malé vozy

Veškeré ceny jsou orientační. Instalační středisko má nárok cenu upravit dle skutečné náročnosti instalace, modelu a stavu vozidla.

Pick-up servis (vyzvednutí a přistavení vozu po Ústeckém kraji) na požádání.

*Uvedené ceny jsou bez DPH

CHCI DESIGNOVÝ NEBO REKLAMNÍ POLEP

Poptejte nás